EBSAD İSTANBUL KARİYER MÜLAKAT SONUÇLARI
İstanbul Kariyer Mülakat Sonuçları Açıklanmıştır.
İstanbul Kariyer Programına kabul edilen öğrencilerin listesi aşağıdadır. İlk program 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 09:00' da İlim Yayma Cemiyeti Genel Merkezi' nde (Feshane Karşısı - Eski Eyüp Belediyesi) yapılacaktır. 1.Dönem program tarihleri ise 11 Kasım, 18 Kasım, 02 Aralık, 16 Aralık, 30 Aralık 2017 Cumartesi günleri olarak programlanmıştır.
İSTANBUL KARİYER 3.DÖNEM MÜLAKAT SONUÇLARI (AKADEMİ) | |||
ADI SOYADI | ÜNİVERSİTE | BÖLÜM | SEKTÖR |
ORHAN ADSAN | MARMARA | İLAHİYAT | AKADEMİ |
İBRAHİM BAT | İSTANBUL | TÜRKÇE ÖĞR | AKADEMİ |
BURAK MUNGAN | FSMV | HUKUK | AKADEMİ |
BARIŞ GÖKTEN | MARMARA | SİYASET B. | AKADEMİ |
CEMİL CAN PAYLAN | İTÜ | MOLEKÜLER | AKADEMİ |
HALİL ÜNAL | KÜLTÜR | İNŞAAT | AKADEMİ |
HASAN YAMAN | İSTANBUL | ASTRONOMİ | AKADEMİ |
FURKAN DURSUN | İSTANBUL | SİYASET B. | AKADEMİ |
SAFFET AKAY | İSTANBUL | HUKUK | AKADEMİ |
RECEP TAYYİP AKSOY | İTÜ | ELEKTRİK | AKADEMİ |
BİLAL CANOL | YTÜ | ELEKTRİK | AKADEMİ |
BATUHAN ŞAHİN | İSTANBUL | TÜRKÇE ÖĞR | AKADEMİ |
HÜSEYİN KEMAL ERTUĞRUL | YTÜ | ELEKTRİK | AKADEMİ |
ŞERİF YILMAZ | MARMARA | PDR | AKADEMİ |
HİKMET CAN DAMAR | İSTANBUL | HUKUK | AKADEMİ |
ALİ ÇAMCI | YTÜ | ELEKTRİK | AKADEMİ |
MUSTAFA F. İLAN | İSTANBUL | HUKUK | AKADEMİ |
İSTANBUL KARİYER 3.DÖNEM MÜLAKAT SONUÇLARI (KAMU) | |||
ADI SOYADI | ÜNİVERSİTE | BÖLÜM | SEKTÖR |
BERAT UÇAN | İSTANBUL | SİYASET B. | KAMU |
M.FATİH İÇER | İSTANBUL | HUKUK | KAMU |
ABDURRAHMAN ALBAYRAK | İSTANBUL | SİYASET B. | KAMU |
MURAT KARAHAN | İSTANBUL | SİYASET B. | KAMU |
OĞUZHAN YAVRU | MARMARA | SİYASET B. | KAMU |
SAFA ALTUNBEY | MARMARA | HUKUK | KAMU |
EMİR GÜVEN | İTÜ | ENDÜSTRİ | KAMU |
MEHMET DURMAN | MARMARA | SİYASET B. | KAMU |
EMRE GEYLAN | FSMV | HUKUK | KAMU |
YUNUS EMRE PEKER | MARMARA | PDR | KAMU |
MELİH GÜLER | MARMARA | MATEMATİK | KAMU |
SALİH EYREN | MARMARA | İKTİSAT | KAMU |
KEREM BAHÇE | MARMARA | HUKUK | KAMU |
ÖMER RIDVAN ÖRÜCÜ | FSMV | HUKUK | KAMU |
M.EMİN AYDIN | MALTEPE | PSİKOLOJİ | KAMU |
GÖKHAN BALCI | İTÜ | MADEN MÜH | KAMU |
İBRAHİM ZAHİT AHAT | İSTANBUL | İŞLETME | KAMU |
M.MUCAHİT UZUN | MARMARA | HUKUK | KAMU |
MÜCAHİT GÜN | İSTANBUL | SİYASET B. | KAMU |
MERT SAK | MARMARA | MATEMATİK | KAMU |
SERKAN CESUR | MARMARA | HUKUK | KAMU |
TALHA TOSUN | AREL | PSİKOLOJİ | KAMU |
BEDİRHAN ÇELİK | İSTANBUL | HUKUK | KAMU |
H.TUĞRUL YILDIRIM | MARMARA | HUKUK | KAMU |
ÖMER FARUK ÇELİK | MARMARA | HUKUK | KAMU |
İSTANBUL KARİYER 3.DÖNEM MÜLAKAT SONUÇLARI (ÖZEL SEKTÖR) | |||
ADI SOYADI | ÜNİVERSİTE | BÖLÜM | SEKTÖR |
TARIK BAHAR | YTÜ | MATEMATİK | ÖZEL |
AHMET NUMAN ŞEKER | AREL | ELEKTRİK | ÖZEL |
SERDAR GÜZEL | İSTANBUL | HUKUK | ÖZEL |
FARUK ERCAN | YTÜ | ELEKTRİK | ÖZEL |
İBRAHİM HALİL İLÇİN | İSTANBUL | ELEKTRİK | ÖZEL |
MUHAMMET ÇAVUŞ | YTÜ | ELEKTRİK | ÖZEL |
UMUT TOKSAY | MARMARA | ELEKTRİK | ÖZEL |
ABDULLAH KEREM KÖSEOĞLU | İSTANBUL | HUKUK | ÖZEL |
ENES KARAŞ | YTÜ | MATEMATİK | ÖZEL |
KEREM TEKCAN | İTÜ | İŞLETME | ÖZEL |
M.EMİN ABLAK | YTÜ | İNŞAAT | ÖZEL |
ÖMER FARUK KARABİBER | FSMV | İNŞAAT | ÖZEL |
UMUT SAVAŞIR | MARMARA | HUKUK | ÖZEL |
SERDAR DENİZ PALA | İTÜ | İNŞAAT | ÖZEL |
LATİF TALHA AĞIRMAN | YTÜ | ÇEVRE | ÖZEL |
M.ÖMER İBİŞ | YTÜ | MAKİNE | ÖZEL |
ÖMER FARUK BALCIOĞLU | İSTANBUL | MAKİNE | ÖZEL |
EMİR ÇAKIR | BEYKENT | ENDÜSTRİ | ÖZEL |
HADİ AKIŞ | GELİŞİM | BANKACILIK | ÖZEL |
M.YUSUF KARAMAN | İSTANBUL | SİYASET B. | ÖZEL |
M.TALHA ERZİNCANLIOĞLU | İSTANBUL | İŞLETME | ÖZEL |
MUSTAFA SÖNMEZ | YTÜ | İNŞAAT | ÖZEL |
REHA OĞUZHAN BALCI | YENİYÜZYIL | DIŞ TİCARET | ÖZEL |
MUHAMMET ŞAKŞAK | AYDIN | İNŞAAT | ÖZEL |
FARUK YILDIRIM | İSTANBUL | İLAHİYAT | ÖZEL |