Program Yapılan Şehirler

Erzincan Programı

ERZİNCAN ÖĞRETMENLİK VİZYON PROGRAMI

 

Yeni dönem “Öğretmenlik Vizyon Programı”ı Erzincan’dan başlatıldı. Bugüne kadar 59.’su gerçekleştirilen program 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Erzincan Belediyesi Çok Amaçlı Konferans Salonu’nda yaklaşık 150 katılımcı ile yapıldı.

_913423112016_

Açılışını İl Milli Eğitim Müdürü sayın Aziz GÜN’ün yaptığı programın öğleden önceki oturumunda Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet KOÇ, “Öğretmenin İnsan ve Eğitim Felsefesi” konulu semineri aktardı. Şehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi uzmanı İbrahim Zeyd GERÇİK ise “Eğitimde Etkili İletişim” konulu semineri sundu.

_915323112016_

Yemek ikramından sonra yapılan öğleden sonraki oturumda ise eğitimci-yazar Muhammet Yılmaz, “Etkili Öğretmenlik Tecrübeleri” konulu seminerini ile, öğretmenin taşıması gereken özellikleri anlattı. Program, katılan her öğrenciye katılım belgesi verilmesi, katılımcıların görüş ve önerilerini kapsayan anket çalışması ve EBSAD’ın yayımladığı “Felsefeden Tecrübeye Etkili Öğretmenlik” kitabının hediye edilmesiyle son buldu.Görüntülenme: 1195