Stk Kapasite Geliştirme Haberleri

Isparta Programı

ISPARTA STK PROGRAMI

 “Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme” eğitim Programının 7.’si Isparta’da yapıldı. 27 Ekim 2013 pazar günü Isparta Öğretmenevi’nde gerçekleşen program, EBSAD Başkanı Şaban Karaköse’nin açış konuşmasıyla başladı. Isparta il dernekler müdürü Haşim Mahmut AKGÜL’ün “Isparta’nın Sosyo-Ekonomik Analizi ve STK Profili” sunumundan sonra seminerlere geçildi.


Eğitimde, Marmara Üniversitesi Sivil Toplum Araştırmaları Müdürü Doç. Dr. Yüksel DEMİRKAYA “STK’larda Etkili Yönetim”, STK yöneticisi Mustafa YELEK “STK’larda İletişim ve İşbirliği”, İçişleri Bakanlığı dernekler denetçisi İbrahim AŞAR “STK’larda Girişimcilik ve Proje Yönetimi”, STK denetim uzmanı Zekeriya BULMUŞ “Kamu ve Özel Sektörden Kaynak Sağlama ve Kaynak Yönetimi” STK yöneticisi Selçuk MUTLU, “Sosyal Çalışmalarda Gönüllü Yönetimi” ve İçişleri Bakanlığı Denetçiler başkan yardımcısı Özer KAYA “STK mevzuatı hakkında Sorular ve Cevaplar” konulu seminerlerini sundular. 

  

Eğitim programının son bölümünde STK temsilcileri, katılmaktan memnuniyet duyduklarını, seminerlerden istifade ettiklerini, devamını beklediklerini belirttiler. Program, yapılan anket çalışması ve dilek ve temennilerle son buldu.

  

 
 
Seminer sunumları için lütfen  BURAYI  tıklayınız...


Görüntülenme: 2220