Kamu Yönetiminde Kariyer

KAMU YÖNETİMİNDE KARİYER EĞİTİMİ 1. HAFTA

1. HAFTA

İlim Yayma Cemiyeti’nin Eğitim Bilimleri ve Sosyal Araştırmalar Derneği ile yürüttüğü “Mesleki Rehberlik ve Kariyer Planlama Projesi” kapsamında mesleki kariyerini kamu alanında sürdürmeyi düşünen öğrencilerimize yönelik olarak “Kamu Yönetiminde Kariyer Eğitimi” çalışmaları 19 Nisan 2014’te başladı.

Kocaeli, Sakarya, Edirne ve İstanbul da farklı üniversitelerde okuyan ve İYC yurtlarında kalan öğrencilerin katılımı ile  EBSAD Konferans salonunda gerçekleşen program önümüzdeki günlerde de davam edecek.

_16380552014_

“Türkiye’nin Yönetim Yapısı” başlıklı sunumu ile öğrencilerimize hitap eden Prof. Dr. Servet Armağan kariyer yolculuğunda dikkat edilmesi gereken hususları tecrübelerine atıfta bulunarak değindi. Aynı zamanda bir anayasa hukukçusu olarak hukuk menşe’li  öğrencilerin sorularına yanıt verdi.

_16403552014_

Kamu Yönetiminde Yeni Yaklaşımlar ve Kamu Yönetiminde Hakla İlişkiler ve STK’lar başlıklı iki seminer veren Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yüksel Demirkaya kamu alanına ait güncel yaklaşımları ve STK’ların artan önemine vurgu yaptığı  sunumunu interaktif bir şekilde gerçekleştirdi.

_164215552014_

26 Nisan 2014 ‘te yine değerli katılımcılar eşliğinde eğitim çalışmamız devam edecek.
Görüntülenme: 1681