Stk Kapasite Geliştirme Haberleri

Siirt Programı

SİİRT STK PROGRAMI

 

“Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Eğitim Programının dördüncüsü Siirt’te gerçekleştirildi. 28 Eylül 2013 Cumartesi günü Siirt Üniversitesi Konferans Salonu’nda tam gün gerçekleşen programa 100’e yakın sivil toplum temsilcisi katıldı.

  

 

EBSAD Başkanı Şaban Karaköse’nin açış konuşmasıyla başlayan eğitim programda, Siirt il dernekler müdürü Celalettin ALTAN “Siirt’in Sosyo-Ekonomik Analizi ve STK Profili”, Marmara Üniversitesi Sivil Toplum Araştırmaları Müdürü Doç. Dr. Yüksel DEMİRKAYA “STK’larda Etkili ve Verimli Yönetim”, uzman Adem SELEŞ “STK’larda İletişim ve İşbirliği”, İnönü Üniversitesi öğretim üyesi ve Fırat Kalkınma Kurulu başkanı Prof. Dr. İbrahim GEZER “Sosyal Çalışmalarda Girişimcilik ve Gönüllü Yönetimi”, uzman İbrahim AŞAR “STK’larda Proje Geliştirme ve Proje Yönetimi”, denetim uzmanı Zekeriya BULMUŞ “Kamu ve Özel Sektörden Kaynak Sağlama ve Kaynak Yönetimi” konulu seminerler sundular.

 

Son bölümde STK temsilcileri, katılmaktan memnuniyet duyduklarını, seminerlerden istifade ettiklerini, devamını beklediklerini belirttiler. Program, yapılan anket çalışması ve seminercilere hediye takdimiyle son buldu.Görüntülenme: 1733