Katılımcı Değerlendirmeleri

·      Böyle bir etkinliğe ilk kez katıldım. Ve şimdiye kadar neler kaybettiğimi fark ettim. Öğretmen olursam inşallah bu seminerde öğrendiğim birçok şeyi uygulayacağımdan eminim. Hocalarımın tavsiyelerini not ettim. İnşallah uygulayacağım. Bize bir şeyler kattığınız için teşekkür ediyorum. Edebiyat okuduğum halde öğretmenliğe sıcak bakmıyordum. Ama bu seminerde öyle güzel şeyler öğrendim ki “yapamam” diye düşündüğüm öğretmenliği “istedikten sonra yapılmayacak bir şey yoktur” dedim. Teşekkürler.                                                             (H. YAZICI, TDE, 4.Sınıf - ÇORUM)

 

·      İlk defa bir semineri bu kadar güzel buluyorum. Beklentilerimin çok üstünde oldu. Hiç sıkılmadan dinledim. Bana çok faydalı oldu. Konuşmacılar çok tecrübeli ve konularına hâkimdi. Tekrar böyle bir seminere katılmayı çok isterim.    (E.MERT, TDE, 4. Sınıf - ÇORUM )

 

·      Seminerlerin konularını ve içeriklerini çok başarılı buldum. Kendimi mesleki ve kişisel olarak bu seminer sayesinde başarılı bir şekilde geliştireceğimi düşünüyorum. (S. KULCAN, Bilgisayar Öğrt. 3. Sınıf - EDİRNE )

 

·      Konuşmacıların yalnızca konuya hâkimiyeti ve içerik bilinci değil, anlatım teknikleri, vurgu, jest, mimik ve samimiyeti de çok önemlidir. Bunun bilincinde olan hocalardan eğitim almak çok keyifli oldu. Teşekkür ederim.     (İ. GÜVEN, Almanca, 3. Sınıf - EDİRNE)

 

·      EBSAD’a çok teşekkür ediyorum. Öğretmen eğitimi programlarının kısa aralıklarla yapılmasını ve özellikle hafta sonlarının tercih edilmesini uygun buluyorum. Emeklerinize teşekkür ederim.  (S. KURT, Sınıf Öğret. , 4. Sınıf - ESKİŞEHİR)

 

·      Sağlıklı düşünebilme, fark etmediklerimizi fark ettirme adına güzel bir seminer oldu. Teşekkürler. (S. KOÇHAN, T.D.E. , 4. Sınıf - TRABZON)

 

·      Böylesine güzel bir etkinlik için teşekkür ederim. Konuşulanlar gerçekten beni çok etkiledi. İyi bir öğretmen olmak istemişimdir. Bu konuda çok faydalandım. Daha çok aydınlanmak için okuyabildiğim kadar okuyacağım.   (M. TOKDEMİR, Fen Bilgisi Öğt. 2. Sınıf - TRABZON)

 

·      Ben ve benim gibi öğretmen olmak isteyen kişilere çok yararlı oldu. Bu tür programların sayısının artırılmasını istiyorum.    (H. G. ÇAKIR, ÇEKO, 2. Sınıf - KIRKLARELİ)

 

·      Rektörlükte katıldığım en yararlı ve uzun süre dikkatimi toplayacak en iyi programlardan bizi oldu. Kafamda düşündüğüm sorulara cevapları buldum. Çok teşekkürler.  (A. ÇETİNKAYA, Çocuk Gelişimi, 3. Sınıf - KIRKLARELİ)

 

·      Program gayet güzeldi. Katıldığım buna benzer programlarda sıkılmıştım ama bu program gayet verimli oldu. Dinamik tuttu. Ara sıra böyle programların olması bize yarar sağlar. Sertifika veriliyor olması da benim için önemli.   (B. DOĞAN, İlahiyat, 1. Sınıf - TEKİRDAĞ)

 

·      Bu tarz seminerlerin daha sıklıkla yapılmasını ve seminerlerin daha kapsamlı olmasını isterim. Genel olarak seminercileriniz çok başarılıydılar. Doyurucu bir seminer olduğunu düşünüyorum ve devamını diliyorum. Teşekkürler.  (H.  ŞAN, Türkçe Öğr., 3. Sınıf - MERSİN)

 

·      Organizasyon ve konuşmacıları çok beğendim. İyi ki gelmişim. Kendimi çok mutlu hissettim. Biz öğretmen adaylarının bu gibi etkinliklere çok ihtiyacı var. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.  (S. KIZMAZ, TDE Öğrt, 3. Sınıf - MERSİN)

 

·      Çok sıkıcı bir seminer beklerken tam tersi oldu. Her şey gayet güzeldi. Bu sunumlarından dolayı hocalarımıza, düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum. Öğretmen adaylarının böyle daha nice seminerlere ihtiyacı var.    (S. BAYMIŞ, İngiliz Edb, 4. Sınıf - KÜTAHYA)

Görüntülenme: 5449