Stk Kapasite Geliştirme Haberleri

Malatya Programı

MALATYA STK PROGRAMI

“Sivil Toplum Kuruluşlarında Kapasite Geliştirme Eğitim Programı”nın 9’uncusu Malatya’da yapıldı. 23 Kasım 2013 Cumartesi günü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa yaklaşık 250 STK yöneticisi iştirak etti.

 

 

Tam gün süren program, EBSAD Başkanı Şaban KARAKÖSE’nin açış konuşmasıyla başladı. Malatya İl Dernekler Müdürü M.Raşit ÖZMEN “Malatya’nın Sosyo-Ekonomik Analizi ve STK Profili”, Marmara Üniversitesi öğretim üyesi ve Sivil Toplum Araştırmalar Merkezi Müdürü Doç. Dr. Yüksel DEMİRKAYA “STK’larda Etkili Yönetim”, STK yöneticisi Mustafa YELEK “STK’larda İletişim ve İşbirliği”, Medeniyet Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hamza ATEŞ “STK’larda Üyelik ve Gönüllü Yönetimi”, İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçisi İbrahim AŞAR “STK’larda Girişimcilik ve Proje Yönetimi”, STK denetim uzmanı Zekeriya BULMUŞ “Kamu ve Özel Sektörden Kaynak Sağlama ve Kaynak Yönetimi” konulu seminerlerini sundular.

 

Program, dernek yöneticilerinin, seminerlerden istifade ettiklerini, katılmaktan memnuniyet duyduklarını belirten konuşmaların ardından, yapılan anket çalışması ile son buldu.

 

 

Seminer sunumları için BURAYA tıklayınız.....Görüntülenme: 1710